ČUDO NAD ČUDIMA: Dečak pao sa 16. sprata i PREŽIVEO!

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Dec.2016, 19:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ČUDO NAD ČUDIMA: Dečak pao sa 16. sprata i PREŽIVEO!

Hitno prebačen helikopterom na Institut za hitne intervencije!

Dete je palo sa šesnaestog sprata stambene zgrade u rejonu Novokosino na istoku Moskve i preživelo, ali se nalazi u teškom stanju.

- Dete je palo sa šesnaestog sprata jednog moskovskog solitera. Lekari Moskovskog avijacijskog centra su uradili reanimaciju, dečak je živ -  navodi se u saopštenju službe za odnose sa javnošću. Dečak je hitno prebačen helikopterom na institut za hitne intervencije Dečije hirurgije i traumatologije.

Po preliminarnim podacima, reč je o šestogodišnjaku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.