Benfika lako sa Spartakom

Izvor: B92, 04.Avg.2021, 21:05

Fudbaleri Benfike pobedili su moskovski Spartak sa 2:0.

U trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona je Spartak u Moskvi dočekao lisabonsku Benfiku i upisao poraz rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, a Benfika je bila apsolutno bolji rival i dominirala tokom svih 90 minuta.

Do vođstva su došli u 50. minutu utakmice kada je Rafa Silva postigao gol na asistenciju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Marija, a za konačnih 2:0 postarao se Žilberto u 73. minutu.

Benfika je zakoračila ka četvrtom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i na "Lužu" će za 7 dana dočekati Spartak.