Izvor: MozzartSport.com, 01.Maj.2021, 17:49

Armiji beži Evropa

Ufa odnela bod iz Moskve – 1:1

Promena trenera u CSKA nije donela neke značajnije promene. Štaviše, možda bi bilo bolje po Armejce da je Viktor Gončarenko ostao do kraja sezone, jer moskovski klub samo posrće pod komandom novog šefa struke Ivice Olića.

CSKA je danas samo remizirao sa Ufom, timom koji se grčevito bori za opstanak i ovaj kiks je u velikoj meri udaljio Armejce od izlaska na evropsku scenu najesen – 1:1.

Konkurencija >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << igra jako dobro, dok Moskovljani tonu i sada im i Konferencijska liga, novo takmičenje koje će startovati od jeseni, deluje kao premija, ako do nje uopšte dođu.

Čak se može reći da je CSKA spasavao i taj jedan bod danas, pošto je Ufa povela golom hrvatskog internacionalca Filipa Mrzljaka. Kao da je rešio da zagorča život zemljaku na klupi Armejaca.

Pet minuta kasnije Fjodor Čalov je izjednačio, dao šansu domaćinu da u preostalih 20 minuta dođe do drugog pogotka, ali je Ufa uspela da se odbrani i da odnese bod koji je joj malo popravlja šanse da makar izbegne direktno ispadanje i proba da sačuva kožu kroz baraž.