Izvor: MozzartSport.com, 15.Avg.2020, 19:04

Armija igra lepo i gazi na startu šampionata (VIDEO)

Pao je Tambov u Moskvi - 2:1

Druga utakmica, druga pobeda za CSKA na startu novog šampionata.

Armejci su dočekali danas Tambov, lak zadatak na papiru, malo su se domaći pomučili, ali su prikazali navijačima dobru igru i predstavili se u sasvim solidnom svetlu - 2:1 (1:1).

Koliko Armejci mogu da igraju lepo, što i nije čest slučaj u ruskom fudbalu, mogli smo idealno da vidimo u 29. minutu utakmice kada je Kučaev pogodio na asistenciju Sigurdsona. Svemu >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je prethodila akcija koje se ne bi postidela ni Barselona iz najboljih dana.

Protekle nedelje Armejci su slavili protiv Himkija u gostima sa 2:0. Gol je postigao i iskusni napadač Alan Džagoev, ali se na tom meču povredio. Danas je probao, odigrao 28 minuta, ali je tada morao da bude zamenjen.

I bez njega, kao i Vlašića, CSKA je uspeo da dobije ovaj meč. Tambov je imao čak i nerešen rezultat kada je Karapetijan dao gol u 42. minutu, ali je domaćin golom u 55. minutu prelomio pogotkom Škurina. Odlično se snašao posle dobre intervencije golmana Tambova i prosledio loptu u mrežu.

Posle dve utakmice na startu CSKA ima maksimalan rezultat i jaše na vrhu Premijer lige Rusije.

RUSIJA 1 – 2. KOLO