Izvor: Danas, 27.Feb.2025, 16:46

Patrijarh Porfirije u Banjaluci: Sastao se sa Dodikom

Patrijarh srpski Porfirije sastao se u Banjaluci sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom, prenosi Radio-televizija Republike Srpske.
Pogledaj vesti o: Milorad Dodik

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Dodik: Pozvali smo rukovodstvo FBiH na dijalog o sprovođenju Dejtona; Patrijarh u Banjaluci

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Feb.2025

Republika Srpska nije protiv evropskog puta BiH, ali jeste protiv zloupotrebe tog puta, izjavio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i istakao da su deo tih zloupotreba Sud i Tužilaštvo BiH, koji ne postoje u Ustavu BiH.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.