
Izvor: Danas, 01.Mar.2025, 15:53
Dodik: Srbi koji ostanu da rade u zajedničkim institucijama BIH biće proglašeni izdajnicima
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik je danas zapretio Srbima koji ostanu da rade u zajedničkim institucijama Bosne i Hercegovine (BiH) da će biti proglašeni za "trajne izdajnike".
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Dodik deli Srbe: Ko ostane u institucijama BiH biće proglašen za izdajnika
Izvor: Radio 021, 01.Mar.2025
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik zapretio je Srbima koji ostanu da rade u institucija BiH da će biti progašeni izdajnicima.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.