Izvor: Press, 02.Avg.2014, 16:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Venger se nada tituli u Premijer ligi
Arsenal je prošle sezone osvojio prvi trofej posle devet godina pošto je u finalu FA kupa savladao Hal sa 3:2, pa francuski stručnjak veruje da će to biti prekretnica.
"Mislim da sam prošao najosetljiviji period u karijeri. Hteo sam da zadržim klub na vrhu, ali sa značajno manjim ulaganjima. Bio sam dosledan tome, mislim da je nedostajalo više kvaliteta, ali sada ga imamo. Prošle sezone smo bili blizu, sa samo sedam bodova manje od Mančester Sitija. Ambicije su da se vratimo >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << na vrh", rekao je Venger za Skaj Sport.
Londonski klub je u ovom prelaznom roku doveo Alesisa Sančeza iz Barselone, Kaluma Čejmbersa iz Sautemptona i Matjea Debušija iz Njukasla.
Venger je menadžer "topdžija" od 1996. godine i osvojio je tri titule Premijer lige, pet FA kupova i četiri Komjuniti šildova.
Tokom karijere vodio je Nansi, Monako i Nagoju.
Venger: Još maksimum dvojica
Izvor: B92, 02.Avg.2014
Menadžer Arsenala Arsen Venger najavio je da će tobdžije' dovesti još najviše dvojicu igrača do kraja prelaznog roka...Londonski klub je ovog leta doveo već Aleksisa Sančesa, Matjua Debišija i Kaluma Čembersa, ali Venger ne negira mogućnost novih pojačanja...Poslednjih dana igrač sredine...

















