Izvor: N1 televizija, 25.Sep.2016, 11:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Venger: Nikad više nisam želeo uspeh
Menadžer Arsenala Arsen Venger istakao je posle ubedljivog trijumfa u derbiju Londona protiv Čelsija (3:0) da ove sezone više nego ikada želi uspeh sa "tobdžijama".
Francuz je pohvalio igru svog tima protiv gradskog rivala.
"Sada sam "gladniji", jer znam da ispred mene nemam još 20 godina. Isto tako, osećam se odgovornim. Nemoguće je raditi bilo gde i biti ravnodušan. Danas je bio jedan od onih trenutaka kada trener pomisli: "To je bio veliki dan". >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << U prvom poluvremenu je bilo gotovo savršeno", rekao je Venger.
On je napomenuo da je njegov tim pokazao za šta je sve sposoban.
"Protiv Čelsija smo odigrali jednu od najboljih mečeva u poslednjih godina, ali između pobede u velikom meču i trijumfa u Premijer ligi dug je put".
Francuz kaže da je utisak da je Mančester Siti otišao "daleko".
"Međutim, ako zadžimo kvalitet naše igre i ostanemo stabilni imaćemo i mi šansu", napomenuo je Venger.
Pogledaj vesti o: London














