Totenhem ubedljiv protiv VBA uz het-trik Kejna

Izvor: Beta, 14.Jan.2017, 17:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na svom terenu u Londonu Vest Bromvič Albion sa 4:0, u utakmici 21. kola Premijer lige i popeli se na drugo mesto na tabeli.Totenhem je do šeste uzastopne pobede u prvenstvu predvodio Hari Kejn sa tri gola, u 12, 77. i 82. minutu. Fudbaler Vest Bromviča Geret Mekoli postigao je autogol u 26. minutu.Totenhem je bio mnogo bolji, stvarao je šanse i igrao dobro u odbrani, a Vest Bromvič nije imao nijednu ozbiljnu priliku.Ekipa Maurisija Poketina je ostvarila 13. prvenstvenu pobedu i popela se na drugo mesto na tabeli sa 45 bodova. Totenhem je preskočio ...
Pogledaj vesti o: London