Totenhem pobedio Njukasl

Izvor: Beta, 13.Avg.2017, 17:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas u gostima Njukasl sa 2:0 u prvoj nedeljnoj utakmici prvog kola engleske Premijer lige.Golove za londonski tim postigli su Dele Ali u 61. minutu i Ben Dejvis u 70, a asistent kod oba gola bio je Kristijan Eriksen.Prvo poluvreme nije donelo mnogo uzbudjenja, Totenhem je bio nešto bolji rival, ali "pevci" nisu imali pravu priliku u prvih 45 minuta.Na samom startu drugog dela igre, odnosno u 48. minutu, kapiten Njukasla Džondžo Šelvi postupio je nesportski. On je tokom prekida nagazio Alija po zglobu, a sudija je to primetio i pokazao mu direktan crveni karton.Totenhem je ...
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.