Izvor: Sportski Žurnal, 20.Dec.2011, 18:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tamgo suspendovan na godinu dana zbog tuče
Svetski dvoranski šampion u troskoku Francuz Tedi Tamgo suspendovan je na godinu dana zbog tuče s drugim atletičarem.
– Tamgo je suspendovan na 12 meseci počev od novembra, od čega šest uslovno. Njemu je takođe izrečena novčana kazna od 1.500 evra, kao i 50 sati društveno korisnog rada – rekao je za Rojters portparol Francuske atletske federacije.
Tamgo, koji je vlasnik svetskog dvoranskog rekorda u troskoku (17,90 metara), moći će tako da se takmiči na Olimpijskim igrama u Londonu iduće godine.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre
Nastavak na Sportski Žurnal...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










