Spektakl i sedam golova u Londonu

Izvor: B92, 29.Apr.2023, 15:53

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su Vest Hem rezultatom 4:3, u prvom meču 34. kola Premijer lige.

Pravi spektakl viđen je u malom londonskom derbiju, a čak pet golova postignuto je u prvih 35 minuta.

Palas je nastavio procvat pod Rojom Hodžsonom i sada su se popeli na 11. poziciju, koju drže sa 40 bodova.

"Čekićarima" je ovo drugi uzastopni poraz i trenutno su 15. na tabeli sa 34 poena. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Gosti su poveli preko Součeka u devetom minutu, međutim u narednih 20 minuta primili su čak tri pogotka.

Redom su pogađali Aju u 15, Zaha u 20. i Šlup u 30. minutu.

Do pauze, rezultat je smanjio Antonio u 35. minutu i vratio nadu Vest Hemu.

Eze je u 66. minutu ponovo povisio vođstvo domaćih iz penala, da bi konačan rezultat postavio Aguerd u 72. minutu.