Son objasnio kako je biti navijač Totenhema! (video)

Izvor: Sportske.net, 21.Okt.2019, 00:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Son "objasnio" kako je biti navijač Totenhema! (video)

Poketinov tim u velikim problemima.

Tim iz Severnog Londona nastavlja sa lošim partijama, juče su "pevci" jedva izvukli remi protiv Votforda zahvaljujući kontroverznom golu Dele Alija samo pet minuta pred kraj utakmice. Poketinovi puleni ne znaju za pobedu već tri utakmice sredinom naredne nedelje ih čeka okršaj sa Crvenom Zvezdom u okviru trećeg kola Lige šampiona.

Za očekivati je da od prvog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << minuta vidimo i Hjong-Min Sona na terenu, što nije bio slučaj u duelu sa "stršljenima". Južnokorejanac je ušao početkom drugog poluvremena kada su "pevci" već imali gol zaostatka, ali njegove reakcije na klupi tokom prvog dela igre opisuju osećanja svakog navijača koji trenutno podržava Totenhem.

Tottenham are playing so bad right now, they've broken Heung Min-Son. This was his reaction yesterday after Watford scored first. "F**king hell" 😢 pic.twitter.com/T7sYi7UtUd