Šervud: Čast je biti menadžer Totenhema

Izvor: Dzungla.org, 24.Dec.2013, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šervud: Čast je biti menadžer Totenhema

Novoimenovani menadžer premijerligaša Totenhema Tim Šervud rekao je da je ponosan što će voditi popularni tim sa londonskog Vajt Hart Lejna.Uprava kluba odlučila je u ponedeljak da ukaže poverenje svom bivšem igraču, iako će 44. Šervudu ovo biti prvi trenerski posao.“Velika je čast biti menadžer kluba kao što je Totenhem. Igrao sam ovde i radio sa mlađim kategorijama, pa ga poznajem bolje nego većina. Nadam se da ću opravdati poverenje u nastojanju da klub ide napred“, >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << izjavio je Šervud za klupski sajt.Taj stručnjak bio je privremeno rešenje na klupi Totenhema, nakon otkaza Portugalcu Andreu Viljašu-Boašu pre sedam dana posle debakla u prvenstvenoj meču kod kuće od Liverpula (5:0).Pod vođsvom Šervuda londonski klub je u nedelju kao gost pobedio Sautempton sa 3:2 i trenutno sa Njukaslom deli šesto mesto na tabeli Premijer lige sa 30 bodova. OpširnijeVečernje Novosti

Nastavak na Dzungla.org...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.