Izvor: Nezavisne Novine, 13.Apr.2017, 21:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sančes postaje najplaćeniji igrač Premijer lige

Londonski Arsenal daje sve da zadrži svog najboljeg igrača Aleksisa Sančesa, pa je spreman i da ga učini najplaćenijim igračem Premijer lige.

Već nedjeljama se najavljuje odlazak Čileanaca sa Emirata zbog slabih rezultata "tobdžija" ove sezone.

Prije nekoliko mjeseci se spekulisalo da dvije strane ne mogu da se dogovore u vezi sa visinom primanja, ali bi to moglo da se promijeni.

Svijestan da bi bez Sančesa njegov tim bio nekonkurentan u borbi >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << za Ligu šampiona, što je već problem za "tobdžije", Arsen Venger mu je navodno ponudio nedjeljnu platu od 300.000 funti.

To je deset hiljada više nego što prima najplaćeniji igrač Premijer lige, vezista Mančester junajteda Pol Pogba.

Sančes je ove sezone postigao 22 gola uz 18 asistencija, a za njega su zainteresovani Juventus, Pari Sen Žermen, Barselona, Inter...

(sportklub.rs)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.