Rukomet: Žreb u sredu

Izvor: Studio B, 29.Maj.2012, 20:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukomet: Žreb u sredu

Žreb za muški rukometni turnir na predstojećim Olimpijskim igrama u Londonu održaće se u sredu, a reprezentacija Srbije naći će se u četvrtom šeširu, zajedno sa selekcijom Velike Britanije.

Izvlačenje grupa obaviće se u 18:30 u Kristal Palas sportskom centru u Londonu >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << .

Prvi šešir: Francuska i Španija. Drugi šešir: Švedska i Hrvatska.Treći šešir: Island i Mađarska. Četvrti šešir: Srbija i Velika Britanija. Peti šešir: Danska i Argentina. Šesti šešir: Južna Koreja i Tunis. Reprezentacije koje su u istom šeširu neće moći da budu zajedno u grupi.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.