Izvor: Vostok.rs, 22.Nov.2012, 11:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rosnjeft na susretu sa investitorima
22.11.2012. -
Jedna od najvećih ruskih naftnih kompanija OAO „NK Rosnjeft“ planira od 26. do 28. novembra susrete sa investitorima o mogućoj prodaji evroobveznica, saopštio je izvor u bankarskom sektoru. Prema njegovim rečima, susreti su planirani u SAD i Evropi. U Aziji još uvek ne, dodao je on.
Top menadžeri naftne kompanije i organizatori moguće emisije obveznica planiraju 26. novembra susret sa investitorima na zapadu Sjedinjenih Država i u Švajcarskoj, 27. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vostok.rs << novembra - u Bostonu i Londonu, 28. novembra – u Njujorku i Londonu.
Izvor: Glas Rusije, foto: RIA Novosti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





