Razrešena talačka kriza u Londonu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Feb.2016, 09:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razrešena talačka kriza u Londonu

Londonska policija uhapsila je muškarca odgovornog za talačku situaciju u u restoranu "Bela Italija" u centru Londona i saopštila da incident nije bio povezan sa terorizmom, javili su britanski mediji.

Muškarac naoružan nožem uzeo je za taoca jednu ženu u jednom od lokala iz lanca italijanskih restorana, koji se nalazi u ulici Irving, nedaleko od >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << centralnog londonskog trga Lester, preneo je "Indipendent".

Nedugo potom je stigla policija, koja je blokirala prostor oko restorana, pa su započeli pregovori sa napadačem.

"Incident u restoranu u ulici Irving je okončan. Muškarac je priveden, a u incidentu nije bilo povređenih", saopštila je londonska policija.

Prethodno je objavljeno da je muškarac, koji je tvrdio da ima nož, držao ženu protiv njene volje unutar restorana, u kojem se nalazilo još dvoje drugih ljudi.

Veruje se da se svi učesnici incidenta poznaju, dok se na društvenim mrežama pojavila informacija da je napadač nezadovoljni bivši radnik tog restorana.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.