Razgovor sa Kojom u Studiju M

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Mar.2015, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razgovor sa Kojom u Studiju M

Sinoć je u Studiju M novosadska publika imala jedinstvenu priliku da razgovara sa legendarnim Dušanom Kojićem Kojom iz "Discipline kičme". Tema predavanja – koje je u okviru projekta "M Lab" vodio poznati beogradski džezer Vasil Hadžimanov – bila je Kojino profesionalno iskustvo rok-muzičara na londonskoj muzičkoj sceni. Tema predavanja je da se iz raznih aspekata predstavi muzička industrija u Srbiji i svetu.

Koja je Srbiju napustio početkom devedesetih, sa čvrsto >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << utemeljenim statusom rok-zvezde. U Londonu je nastavio da gradi karijeru svog benda Disciplina Kičme, ali je kako kaže krenuo od nule.

Na sinoćnom predavanju govorio je o najzanimljivijim momenatima iz te londonske epizode, s ciljem da se mladim rokerima u Srbiji olakša put preko odljikave staze do uspeha.

Posle predavanja u Studiju M, održan je koncert Kojinog novog benda "Trese, lupa, udara", koji, kako sam kaže, slavi rokenrol.

Sledeće "M Lab" predavanje održaće se u drugoj polovini aprila, kada će biti reči o šansoni i mjuziklu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.