Izvor: B92, 14.Avg.2011, 12:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rajković opet mora na pozajmicu
Srpski reprezentativac Slobodan Rajković ponovo će morati da ide na pozajmicu iz Čelsija, pošto je Fudbalska asocijacija Engleske odbila zahtev 'plavaca'.
Trener londonskog kluba Andre Viljas Boaš je u petak saopštio spisak igrača na koje računa u Premijer ligi, a na njemu nije bilo Rajkovića.
Rajković je prošao kompletne pripreme sa Čelsijem, ali zbog neispunjavanja uslova za dobijanje radne dozvole ne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << može da konkuriše za mesto u timu.
Srpski fudbaler tako će ponovo morati na pozajmicu, najverovatniji u francuski Valensijen, koji je već poslao ponudu za mldog defanzivca.
Rajković, koji je do sada bio na pozajmici u PSV-u, Tventeu i Viteseu, nedavno je za "Sport” rekao da su mu ambicije vezane samo za Englesku, ali će do kraja prelaznog roka, do kraja avgusta, morati da pronađe novi klub, čije boje će braniti dok ne sakupi dovoljan broj utakmica u dresu reprezentacije.
Premijer: Čelsi napadao, uzalud
Izvor: Sportal.rs, 14.Avg.2011
Novi trener Čelsija Andre Viljaš Boaš došao je sa epitetom pobednika i trofejnog stručnjaka, ali ga je u njegovoj prvoj utakmici u Premijer ligi u osvajanju bodova sprečio Stouk.
Rajković bez radne dozvole
Izvor: Sportski Žurnal, 14.Avg.2011
Slobodan Rajković ipak neće moći da ostane u Čelziju pošto je odbijen njegov zahtev za dobijanje radne dozvole. Menadžer Plavaca Andre Viljaš Boaš je želeo da zadrži 19-godišnjeg reprezentativca Srbije koji je bio odličan na pripremama, ali će Rajković ipak ponovo morati na pozajmicu.. Rajković...

















