Prva pobeda za Šefild, Milivojević i Palas razočarali

Izvor: B92, 18.Avg.2019, 16:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su pred domaćom publikom Kristal Palas 1:0, u drugom kolu Premijer lige.

Srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je svih devedeset minuta, međutim ekipa iz Londona nije uspela da izbegne poraz.

Šefild, koji se posle 12 godina vratio u Premijer ligu, do prvog trijumfa u sezoni došao je zahvaljujući golu Lundstrama u 47. minutu.

Šefild je izveo sjajnu akciju, Guaita je uspeo da interveniše, ali je Lundstrom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << naleteo na loptu u poslao je iza leđa španskog golmana.

Roj Hodžson pokušao je u završnici sa izmenama, ali napadi Palas bili su jalovi.

Junajted u narednom kolu čeka Lester, dok Kristal Palas gostuje Mančester junajtedu.