Pelegrini se još nije izvukao, Italijan nova meta čekićara?

Izvor: Sportske.net, 19.Dec.2019, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pelegrini se još nije izvukao, Italijan nova meta "čekićara"?

Čileanca "otpuštaju" svako kolo.

Manuel Pelegrini ne proživljava najbolje dane u svojoj dugoj karijeri.

Trener Vest Hema je uspeo da slavi 1:0 protiv Sautemptona prošlog vikenda i zadrži posao, ali deluje da je nekadašnji trener Real Madrida i Mančester Sitija daleko od sigurnosti u Londonu.

Najnovije ime koje se pominje u vezi klupe "čekićara" jeste Ćezare Prandeli.

Bivši selektor >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Azura je bez posla trenutno pošto je u junu otpušten iz redova Đenove. Italijanski stručnjak je imao dobar period u Fiorentini i na klupi selekcije Azura na kojoj je bio do 2014. godine i ispadanja iz grupe na Svetskom prvenstvu.

Sve i dalje zavisi od Pelegrinija, naredni duel je mini gradski derbi sa Kristal Palasom. Dve vezana pobede u ligi bi zasigurno umirilo apetite vlasnika i navijača.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.