Izvor: HotSport.rs, 06.Maj.2017, 15:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POKETINO: Nije gotovo, ali će biti teško
Trener fudbalera Totenhema Maurusio Poketino rekao je da borba za titulu još nije gotova, ali da će njegovoj ekipi biti teško da dostigne Čelsi posle poraza od Vest Hema.
Totenhem je sinoć izgubio od gradskog rivala Vest Hema sa 0:1 na Londonskom stadionu i ostao je na četiri boda zaostatka za vodećim Čelsijem, koji ima utakmicu manje. Čelsi će u ponedeljak igrati na svom terenu protiv Midlsbroa, a u poslednje >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << četiri utakmice potrebne su mu dve pobede za titulu.
– Nije gotovo. Moraćemo da sačekamo, ali mislim da će biti teško stići Čelsi. Miran sam ali razočaran pošto smo propustili priliku da smanjimo zaostatak, rekao je Poketino, preneli su britanski mediji.
Čelsi je prvi na tabeli od sredine novembra i pokušava da osvoji drugu titulu u poslednje tri sezone.
Totenhem je mogao da smanji zaostatak na bod da je sinoć pobedio Vest Hem, a Čelsi će sutra u slučaju pobede uvećati prednost na sedam bodova i mogao bi da osvoji titulu u petak 12. maja protiv Vest Bromviča.
– Sedam bodova će biti teško dostići na tri utakmice do kraja, ali u fudbalu morate da date sve od sebe. Tačno je, biće teško. Kada imaš šansu da smanjiš zaostatak na jedn bod, a onda izgubiš, teško možeš da nađeš pozitivne stvari, naveo je Poketino.
The post POKETINO: Nije gotovo, ali će biti teško appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.
Poketino: ''Borba za titulu još nije gotova, ali biće teško''
Izvor: Sportske.net, 06.Maj.2017
Trener fudbalera Totenhema Maurusio Poketino rekao je da borba za titulu još nije gotova, ali da će njegovoj ekipi biti teškoda dostigne Čelsi posle poraza od Vest Hema...Totenhem je sinoć izgubio od gradskog rivala Vest Hema sa 0:1 na Londonskom stadionu i ostao je na četiri boda zaostatka za...












