Nemiri u Londonu prekinuli snimanje filma!

Izvor: S media, 11.Avg.2011, 04:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemiri u Londonu prekinuli snimanje filma!

Zbog nereda koji bukte glavnim gradom Velike Britanije, snimanje filma "Snežana i lovac", u kojem Kristin Stjuart igra crnokosu lepoticu, moralo se prekinuti.

Glumica Kristin Stjuart u London je došla da snima bajku, a doživela je noćnu moru. Naime, zbog nereda koji bukte glavnim gradom Velike Britanije, snimanje filma se moralo prekinuti.

Filmska je ekipa dobila instrukcije da ostanu na ruralnom području i drže se podalje centra grada. Šarliz >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Teron koja glumi zlu kraljicu još nije došla u Britaniju.

Raskinuli Robert Patinson i Kristin Stjuart!

Robert Patinson traži dvojnika!

Robert Patinson i Kristin Stjuart najlepši par! (FOTO)

Glumicu i njenog australijskog kolegu Krisa Hemsvorta čuva čak šest policajaca, prenosi Net.

U neredima po Londonu stradala je i radnja pevača grupe "Oejzis" Lijama Galagera. Nasilnici su razbili izloge i opljačkali ekskluzivnu odeću u sinoćnjem divljanju.

Elitna radnja sasvim je uništena, a neki od svedoka napisali su na "Tviteru" da je neposredno nakon napada u butiku bilo "dosta krvi". Lijam se još uvek nije oglasio.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.