Nemanja Matić od danas u Čelsiju

Izvor: NaDlanu.com, 14.Jan.2014, 10:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemanja Matić od danas u Čelsiju

Londonski klub, koji je Matića poslao u Benfiku u sklopu transfera koji je doveo Davida Luiza, platiće za Nemanju 25 miliona evra.

Matić da u London stiže u utorak, pravo iz Švajcarske, gde je učestvovao na dodeli nagrada FIFA, kao nominovan u kategoriji „najlepši gol godine“. Priča o Matićevom povratku na Stamford Bridž provlači se kroz medije dugo, dosta pre epskog finala Lige Evrope, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << koje je rešio njegov saigrač iz reprezentacije Bane Ivanović. Njegova sadašnja cena nije ni izbliza onolika koliku je Benfika očekivala, a to je preko 40 miliona evra, ali klub iz Lisabona može da bude presrećan – pre tri januara u pomenutom transferu procenjeno je da je njegova vrednost oko 4 miliona evra. Matić je u međuvremenu izrastao u jednog od elitnih veznih igrača na kontinentu, bio je igrač sezone u Portugalu, a posle malih problema na početku ovog šampionata vratio se u formu. "Kada je prethodno bio u Čelsiju, svi su vidli o kakvom se potencijalu radi, ali trebalo mu je još rada i utakmica. U Portugalu je dobio upravo to, unapredio svoju igru u odbrani, a u napadu ima odličan pregled igre", opisao je zemljaka Bane Ivanović.Izvor: B92

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.