Izvor: RTS, 02.Maj.2012, 14:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ne odustaje od OI uprkos operaciji
Australijska plivačica i olimpijska pobednica Džesika Šiper i dalje planira da nastupi na Igrama u Londonu, iako je hitno operisana pre dva dana. Uprkos predstojećem boravku od dve nedelje u bolnici Džesika Šiper očekuje da će biti spremna za predstojeće mitinge pre Olimpijade u Londonu.
Plivački savez Australija saopštio je da očekuje da 25-godišnja plivačica provede sledeće dve nedelje u bolnici, pošto je hitno preneta tamo zbog jakih bolova >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u stomaku.
Lekari su prvo mislili da je u pitanju upala slepog creva, a onda je otkriveno da je bol izazvan krvarenjem ciste. Ona je operisana u ponedeljak uveče.
Šiperova je osvajala zlatne medalje u štafeti 4x100 na Igrama u Atini i Pekingu. Ona je rekla da očekuje da će biti spremna za predstojeće mitinge pre Olimpijade u Londonu.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre







