Izvor: Blic, 13.Avg.2012, 13:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najveći heroji Olimpijskih igara u Londonu
Igre 30. Olimpijade su za nama, zastava je spuštena na zbivanja u Londonu, ali neki od junaka ostaće upamćeni večno. Blicsport.rs vas vodi kroz podsetnik na heroje Olimpijskih igara 2012.
Im Dong Hjun
Hronološki posmatrano, u prvi plan je najpre izbio jedan južnokorejski olimpijac. Streljaštvo nije disciplina kojom se često bavimo u Srbiji, možda i nezasluženo, ali se Im Dong Hjun sasvim zasluženo našao na ovoj listi.
Samostalno i >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ekipno, bio je deo novih svetskih rekorda a pritom je gotovo slep na jedno oko. Ništa manje herojski nije bio ni poslednji hitac italijanske reprezentacije, koja je završnom strelom, tačno u centar, pobedila SAD koje su do tog trenutka vodile sa devet krugova razlike.
Opširnije na našem specijalu Olimpijske igre 2012
Pogledaj vesti o: London










