Nadal lagano do drugog kola Vimbldona

Izvor: Glas javnosti, 21.Jun.2011, 07:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nadal lagano do drugog kola Vimbldona

LONDON – Branilac titule na Vimbldonu Rafael Nadal plasirao se bez problema u drugo kolo nakon pobede nad Majklom Raselom posle tri odigrana seta.

Nadal je za jedva dva sata igre slavio sa 6:4, 6:2, 6:1, a u drugom kolu igraće protiv pobednika duela između Španca Pabla Anduhara i Amerikanca Rajana Svitinga.

Osim Nadala do daljeg plasmana stigao je Stanislas Vavrinka koji je posle tri seta pobedio Potita Staraćea sa 6:3, 6:4, 6:4, dok je Rajner Šitler >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << bio bolji od Tomasa Belućija iz Brazila – 7:6, 6:4, 6:2. Za razliku od Šitlera, njegov zemljak Nikolas Kolšrajber dobro je krenuo protiv Denisa Istomina, ali mu dobijeni prvi set rezultatom 6:4 ipak nije pomogao nakon što je Uzbekistanac dobio naredna tri identičnim rezultatom 6:3.

Jedan od heroja Vimbldona iz 2009. godine, iskusni Tomi Has neće biti u prilici da ponovi uspeh od pre dve godine kada je igrao u polufinalu nakon što ga je na startu izbacio Žil Miler iz Luksemburga koji je slavio sa 7:6, 7:6, 3:6, 6:3.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.