Izvor: B92, 04.Mar.2021, 21:56

Murinja spasao VAR u Londonu, Evertonov Brazilac ne staje VIDEO

Fudbaleri Evertona i Totenhema ostvarili su pobede u 29. kolu Premijer lige.
Totenhem je uz dosta sreće slavio na gostovanju Fulamu u Londonu 1:0.
Poveo je autogolom Abdula Adarabijoja posle udarca Delea Alija u 19. minutu, što će se ispostaviti kao ključan detalj.
Fulam je u nastavku uspeo da zatrese mrežu Uga Ljorisa, ali je odlukom VAR-a poništen gol Džoša Madže.
Procenjeno je da je Mario Lemina igrao rukom, iako mu je bila potpuno uz telo...
Poslednjih 20 minuta igrao je i Aleksandar Mitrović za Fulam, pretio je nekoliko puta, ali je Ljoris ostao nesavladan.
Minimalac je viđen i u Birmingemu, takođe za goste.