Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 15.Maj.2018, 09:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mitrović i Jokanović na korak do Premijer lige
Aleksandar Mitrović, centarfor Fulama, kaže da njegova ekipa zaslužuje plasman u Premijer ligu – istakavši da je zato i došao u London.
"Zbog ovoga sam i došao, zaista je neverovatan osećaj. Smatram da zaslužujemo promociju u Premijer ligu jer igramo dobar fudbal sa puno šansi. Veoma sam ponosan na ekipu i neizmerno srećan", rekao je Mitrović.
'Kolibari' su slavili sa 2:0 u revanšu polufinala baraža za plasman u elitu protiv Derbi Kauntija, nadoknadivši >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << minimalan poraz iz prvog susreta, a napadač reprezentacije Srbije proglašen je igračem meča iako nije bio strelac.
Mitar je imao sedam šuteva ka golu protivnika (najviše na meču), od čega dva u okvir, dobio je 13 vazdušnih duela (najviše na meču) i stvorio dve šanse za tim.
Susret na čuvenom londonskom stadionu još jednom je obeležio i mlađani Rajan Sasenjon, osamnaestogodišnji Englez još jednom je pokazao zašto je možda i najbolji mladi igrač na Ostrvu – upisavši pogodak i asistenciju.
"Neverovatan je igrač, čitam stalno šta pišu o njegovim partijama. Mnogi velikani su zainteresovani, ali je on i pored toga s dve noge čvrsto na zemlji. Pokazuje da će biti veliki igrač", zaključio je Mitrović.
Tim Slaviše Jokanovića igraće 26. maja na Vembliju protiv boljeg iz okršaja Midlzbro – Aston Vila, a Vila ima minimalnu prednost pred revanš pred svojim navijačima.
Pogledaj vesti o: London
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








