Mediji: Matić na lekarskim pregledima u Londonu

Izvor: Vesti-online.com, 14.Jan.2014, 12:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mediji: Matić na lekarskim pregledima u Londonu

Fudbaler Benfike Nemanja Matić danas se nalazi na lekarskim pregledima u Londonu, posle kojih će potpisati ugovor sa Čelzijem, preneli su britanski mediji.

 

Matić je od 2009. i 2011. godine bio igrač Čelzija, ali je za taj klub odigrao samo dve prvenstvene utakmice. Srpski reprezentativac je 2010. godine otišao na pozajmicu u Vitese, a u januaru 2011. godine je prešao u Benfiku, kao deo transfera Dejvida Luiza iz portugalskog u engleski klub.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
 

Kako je preneo britanski Telegraf, Matić je na lekarskim pregledima u Londonu, a ako ih prođe, Čelzi će za njega platiti oko 22 miliona funti.

 

Matić je u karijeri igrao još za Jedinstvo sa Uba i Košice. Za mladu reprezentaciju odigrao je 11 utakmica i postigao dva gola, a za A selekciju devet utakmica.

 
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Mediji: Matić na lekarskim pregledima u Londonu

Izvor: Dzungla.org, 14.Jan.2014

Fudbaler Benfike Nemanja Matić danas se nalazi na lekarskim pregledima u Londonu, posle kojih će. potpisati ugovor sa Čelzijem, preneli su britanski mediji. . OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.