Izvor: B92, 07.Apr.2014, 17:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marković u Čelsi, Lukaku na prodaju
Reprezentativac Srbije i član portugalske Benfike Lazar Marković od leta bi karijeru mogao da nastavi u londonskom Čelsiju, preneo je Gardijan.
Menadžer "plavaca" Žoze Murinjo nezadovoljan je izdanjima svojih napadača ove sezone i na leto planira da dovede odre]ena pojačanja.
Čelsi trenutno na pozajmici u Evertonu ima veoma dobrog Romelua Lukakua, me]utim, uprava želi da ga proda za 24 miliona funti.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />Lukaku je ove sezone do sada dao 16 golova (blistao protiv Arsenala u nedelju), a za njega se interesuju Atletiko Madrid, Leverkuzen i Dortmund. Od zara]enog novca čelnici Čelsija planiraju da finansiraju dolazak Markovića iz Benfike.
Londonski klub već nekoliko godina prati 20-godišnjeg fudbalera, koji je prošlog leta došao u Benfiku iz beogradskog Partizana.
Gardijan navodi i da je Čelsi već obezbedio pravo prvenstva u pregovorima sa lisabonskim klubom oko eventualnog transfera.
Pored Čelsija, za Markovića je interesovanje pokazao još jedan engleski klub, Liverpul. Čelsi je zimus već doveo jednog srpskog reprezentativca iz Benfike, Nemanju Matića.
Marković je u dosadašnjem toku sezone za ekipu Benfike odigrao 38 utakmica i dao sedam golova.
Čelsi prvi priča sa Markovićem?
Izvor: Mondo, 07.Apr.2014
Reprezentativac Srbije i član Benfike Lazar Marković od leta bi mogao da nastavi karijeru u slavnom londonskom..






