Izvor: NaDlanu.com, 28.Jul.2012, 15:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Marković bez finala na 400 metara prsnim stilom
LONDON, 28. jula 2012. (Beta) - Srpski plivač Djordje Marković nije uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara u Londonu u trci na 400 metara slobodnim stillom.
LONDON, 28. jula 2012. (Beta) - Srpski plivač Djordje Marković nije uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara u Londonu u trci na 400 metara slobodnim stillom.On je bio sedmi u Grupi 2 sa vremenom tri minuta, 55 sekundi i 35 stotinki. Prvi je bio Rajan Kohrejn iz Kanade sa 3:47,26.Finale će se plivati >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << u 20.51.Marković je nacionalni rekorder Srbije u ovoj disciplini sa tri sekunde boljim rezultatom nego danas, a na Olimpijske igre je došao posle poziva Svetske plivačke federacije (FINA).
Pogledaj vesti o: London, Olimpijske igre
PLIVANJE: Đorđe daleko od finala
Izvor: OkRadio.rs, 28.Jul.2012
Đorđe Marković nije bio ni blizu svog najboljeg rezultata u karijeri, pa samim tim ni blizu plasmana u finale u trci na 400 metara slobodnim stilom u Londonu. Nacionalni rekorder na 200 i 400 metara slobodnim stilom nije bio blizu plasmana u finale Olimpijskih igara u dužoj disciplini.





