Lov na teroriste u Londonu: Upucana žena!

Izvor: Mondo, 28.Apr.2017, 09:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lov na teroriste u Londonu: Upucana žena!

Jedna žena je ranjena, a četiri osobe su uhapšene u racijama pripadnika policije za borbu protiv terorizma u Londonu i u jugoistočnom delu Engelske, saopštio je Skotland jard.

Foto: Yui Mok/PA via AP

Ranjena žena je u bolnici i njeno stanje je teško.

Ona je ranjena u severozapadnom delu Londona.

Policija je navela da je žena "predmet istrage koja je u toku", prenele >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << su agencije.

Kako se navodi, četiri osobe su uhapšene zbog sumnje da su pripremale teroristički napad.

Policija ističe da ove racije nisu povezane za jučerašnjim incidentom u blizini parlamenta kada je muškarac uhapšen pošto je navodno nosio velike noževe u rancu.

Drama u Londonu: Naoružan muškarac kod parlamenta

BBC navodi da ranjena žena ima oko 20 godina, kao i da su među uhapšenima dva muškarca i dve žene.

Jedna žena je uhapšena u Kentu.

Oni se svi nalaze u pritvoru u policijskoj stanici u Londonu.

---------------------

Aplikacija MONDA ponovo na Google Play Store! PREUZMITE JE!

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.