Izvor: NoviMagazin.rs, 07.Mar.2023, 23:23
London želi da pooštri zakon protiv ilegalne imigracije
Britanska vlada predložila je danas zakon protiv ilegalne imigracije koji predviđa da zabrani migrantima koji stižu preko kanala Lamanša da traže azil u Velikoj Britanijij.
Pogledaj vesti o: London
Povezane vesti
Šef UN za ljudska prava zabrinut zbog britanskog predloga imigracionog zakona
Izvor: NoviMagazin.rs, 08.Mar.2023, 13:42
Visoki komesar UN za ljudska prava Folker Tirk rekao je danas da je duboko zabrinut zbog britanskog predloga zakona o ilegalnoj imigraciji koji predviđa da se migrantima koji stižu preko Lamanša, zabrani mogućnost traženja azila u Velikoj Britaniji i da se proteraju u roku od nekoliko nedelja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














