Izvor: Blic, 15.Feb.2014, 14:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
London: Srušio se deo zgrade, poginula žena
Jedna žena je poginula, a muškarac je povređen kada se srušio deo zgrade na automobil u centru Londona, saopštila je policija.
Portparol policije rekao je da je žena proglašena mrtva na licu mesta u naselju Haj Holborn.
On je dodao da se nesreća dogodila kada je dio zgrade pao na njen automobil u kome je bio i jedan muškarac.
"Muškarac je izvučen iz automobila i prebačen u bolnicu i on je u stabilnom stanju", dodao je portparol.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: London
Povezane vesti
Deo zgrade pao na kola, poginula žena
Izvor: Radio 021, 15.Feb.2014
Jedna žena je poginula, a muškarac je povređen kada se deo zgrade srušio na automobil u centru Londona, saopštila je policija.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










