Izvor: RTV Pink, 07.Dec.2009, 21:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Klimatski samit UN u Kopenhagenu
Ivo de Ber: Odlično raspoloženje uoči samita . . . Visoki zvaničnik Ujedinjenih nacija Ivo de Ber ocenio je za londonsku radio i tv stanicu Bi Bi Si da je raspoloženje uoči današnjeg početka klimatskog samita Svetske organizacije u Kopenhagenu odlično i da postoje povoljni uslovi za pregovore koji bi trebalo da se završe postizanjem dogovora o zameni Protokola iz Kjota. .
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





