KPR nastavio da se pojačava, doveden Oguči Onjevu

Izvor: Blic, 23.Okt.2013, 19:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KPR nastavio da se pojačava, doveden Oguči Onjevu

Londonski fudbalski klub Kvins Park Rendžers nastavio je da se pojačava u cilju povratka u Premijer ligu Engleske, pošto je potpisao ugovor sa reprezentativcem SAD Ogučijem Onjevuom.

"Oduševljen sam da se ovaj period konačno završio i da sam konačno obezbedio budućnost. KPR je klub sa ogromnim ambicijama da se vrati u Premijer ligu i ja sam želeo da budem deo toga", rekao je Onjevu britanskim medijima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Onjevu je bez kluba od kada mu je letos istekao ugovor sa Sportingom iz Lisabona. Ovaj 31-godišnji američki štoper je tokom karijere igrao, između ostalog, za Standard, Milan, Malagu i Njukasl, a za nacionalni tim svoje zemlje nastupio je 68 puta.

KPR je prošle sezone ispao iz Premijer lige u drugu ligu, Čempionšip, a letos je doveo brojna pojačanja poput Bobija Zamore, Nike Kranjčara, Ričarda Dana, Denija Simpsona.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

KPR nastavio da se pojačava, doveden Oguči Onjevu

Izvor: Dzungla.org, 23.Okt.2013

Londonski fudbalski klub Kvins Park Rendžers nastavio je da se pojačava u cilju povratka u Premijer. ligu Engleske, pošto je potpisao ugovor sa reprezentativcem SAD Ogučijem Onjevuom.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.