Izvor: Kurir, 17.Dec.2013, 12:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JAVIO SE SUDU: Mišković vratio pasoš sudiji
Obratio se početkom decembra sudiji Vladimitu Vučiniću sa molbom da mu se vrati pasoš kako bi zbog poslovnih obaveza mogao da otputuje u London
BEOGRAD - Vlasnik "Delta holdinga" Miroslav Mišković se posle trodnevnog boravka u Londonu juče javio sudu i vratio pasoš koji mu je letos bio oduzet posle puštanja iz pritvora.
Mišković, koji pred Specijalnim sudom odgovora zbog zloupotrebe položaja >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << odgovornog lica u vezi sa malverzacijama u putarskim predzećima, obratio se početkm ovog meseca sudiji Vladimitu Vučiniću sa molbom da mu se vrati pasoš kako bi zbog poslovnih obaveza mogao da otputuje u glavni grad Velike Britanije.
Sud je izašao u susret ovom zahtevu i vlasnik "Delta holdinga" je 5. decembra privremeno dobio putnu ispravu. Put u London je prvi izlazak vlasnika „Delta holdinga" iz zemlje posle njegovog puštanja iz pritvora jula ove godine. Za izlalak na slobodu Mišković je kao garanciju da neće pobeći položio jemstvo od 12 miliona evra.
Pored jemstva Miškoviću je rešenjem suda oduzet pasoš, zabranjeno mu je da napušta Beograd i naloženo da se javlja policiji svakog prvog radnog dana u mesecu.
Pogledaj vesti o: Facebook
NEREĆA U RESAVICI: rudar poginuo u pogonu separacije!
Izvor: Kurir, 17.Dec.2013
Milojković je bio rukovalac mašina i uređaja na separaciji, a ne zna se kako je upao u bunker za ugalj..BEOGRAD - Jedan rudar poginuo je u Rudniku mrkog uglja "Rembas" u Resavici...Telo Novice Milojkovića nađeno u ponedeljak u bunkeru za rovni ugalj u pogonu separacije...Tokom rada u prvoj smeni...




