Izvor: Blic, 12.Apr.2015, 14:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
HOROR Aerodrom glumici bacio mleko za bebu
Glumici na aerodromu zaplenili mleko za bebu, koje je prethodno ispumpala u flašicu.
Alisa Milano doživela je nesvakidašnju neprijatnost na londonskom aerodromu Hitrou i bes je iskalila na Tviteru.
Proud #nursing mama @Alyssa_Milano had her #breastmilk confiscated. #breastfeeding - http://t.co/YOGZdO8Zyj pic.twitter.com/8aKdW79DEF
Kada je pokušala da uđe u avion sa mlekom koje je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ispumpala za svoju ćerkicu Elizabet, obezbeđenje joj je mleko oduzelo i bacilo.
- Upravo su mi oduzeli mleko koje sam ispumpala. 300 mililitara. Otišlo. Nije u redu. Rekli su mi da mi ne bi oduzeli da sam imala bebu sa sobom. Zašto bih morala da pumpam mleko ako bih imala bebu sa sobom???? - razjareno je tvitovala Alisa primedbe aerodromu.
(2 of 2) They said they would let the pumped milk through if I had the baby with me. Why would I need to pump if I had the baby with me????
Takođe im je uputila kritike na račun propuštanja šampona i tečne kozmetike u avion, a bacanja njenog mleka.
Hitrou joj je odgovorio da je po pravilniku zabranjeno da se unese više od 100 mililitara tečnosti, osim ukoliko beba nije sa njom u avionu.
Pogledaj vesti o: London








