Građanski rat za Tauzenda

Izvor: Sportske.net, 18.Dec.2015, 06:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Građanski rat za Tauzenda

Fudbaler Totenhema bi uskoro mogao da promeni sredinu, predviđaju engleski mediji.

Krilni fudbaler 'Pevaca' mogao bi uskoro da napusti 'Vajt Hart Lejn'. On u poslednje vreme nije u planovima menadžera Maurisija Poketina i šansu dobija samo 'na kašičicu'.

24-godišnjak je u prethodne dve sezone beležio sjajne partije u dresu kluba iz severnog Londona, ali je trenutno van forme, pa bi 'svoje mesto pod suncem' >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << mogao da pronađe na drugom mestu.

Kako pišu engleski mediji, Andros Taunsend bi karijeru mogao da nastavi u jednom od dva birmingemska rivala, Vest Bromvič Albionu ili Aston Vili.

On bi tako mogao da dobije veću minutažu, i dobrim igrama ubedi seektora Gordog Albiona, Roja Hodžsona, da ga uvrsti na spisak putnika za Evropsko prvenstvo u Francuskoj.

Pored ova dva kluba, Taunsend se dovodio u vezu sa Njukaslom, Sautemptonom, Bornmautom i Votfordom.

Kako navode engleski mediji, Totenhem bi za svog vihornog fudbalera mogao da traži sumu od 15 miliona funti.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.