Izvor: RTS, 30.Nov.2020, 22:20

Fulamu dragoceni bodovi, dramatična pobeda Vest Hema

Fudbaleri Fulama iznenadili su u gostima Lester - 2:1 u utakmici desetog kola Premijer lige.
Favorizovani Lester je imao nekoliko prilika na početku meča, ali je posle pola sata igre, Lukman doneo prednost gostima.

Osam minuta kasnije, Fuhs je faulirao Rida, a Kavaljero je iskoristio penal.
Kasno se trgnuo Lester, pa je samo uspeo da ublaži poraz u 86. minuta, preko Barnsa.
U drugom današnjem meču, bilo je veoma dramatično.
Bouen je pogodio za 2:1 na startu drugog dela igre, a u završnici meča, Vila je bila na korak od boda.
Prvo je u 74. minutu dosuđen penal, ali je Oli Votkins pogodio prečku.
Postigao je gol Votkins u drugom minutu sudijske nadoknade, ali je VAR dosudio da je napadač bio u ofsajdu.
Tabela: Totenhem 21, Liverpul 21, Čelsi 19, Lester 18, Vest Hem 17, Sautempton 17, Vulvs 17, Everton 16, Mančester junajted 16, Aston Vila 15, Mančester siti 15, Lids 14, Njukasl 14, Arsenal 13, Kristal Palas 13, Brajton 10, Fulam 7, VBA 6, Barnli 5, Šefild 1.
Pogledaj vesti o: London