Fulam ipak u četvrtak u Hamburgu

Izvor: B92, 19.Apr.2010, 15:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fulam ipak u četvrtak u Hamburgu

Fulam će u četvrtak u Hamburgu igrati prvi meč polufinala Lige Evrope, uprkos velikim problemima u aviosabraćaju Evrope izazvanim erupcijom vulkana na Islandu.

U zvaničnom saopštenju kluba se navodi da je spremljen rezervni plan putovanja i da će ekipa na vreme stići u Nemačku. Londonski klub nije naveo da li će igrači i članovi stručnog štaba na kontinent preći feribotom, ili će putovati vozom do Francuske.

Evropska fudbalska unija u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << utorak će saopštili da li će i druga polufinalna utakmica Lige Evrope između madridskog Atletika i Liverpula biti odigrana u četvrtak uveče, ali je predsednik Mišel Platini već najavljivao da bi sve utakmice trebalo da budu održane prema rasporedu.

U nedelju je potvrđeno da će polufinalne utakmice Lige šampiona biti igrane u predviđenim terminima. U utorak će se u Milanu sastati Inter - Barselona, a Španci su i Italiju u ponedeljak doputovali autobusom.

U sredu je se u Minhenu sastaju Bajern - Lion. Francuzi su takođe najavili da će umesto avionom, putovati autobusom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.