Izvor: OkRadio.rs, 27.Apr.2013, 09:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EL: I Olimpijakos u Londonu
Crveno-beli iz Grčke posle mnogo uzbuđenja predv 12.000 svojih navijača pobedili Anadolu Efes i plasirali se na Fajnal For Evrolige.
Odlučujuća peta utakmica između Olimpijakosa i Anadolu Efesa u prepunoj dvorani "Mira i prijateljstva" pripala je domaćem timu – 82:72 (21:23, 12:18, 21:14, 28:17).
Olimpijakos će se na završnom turniru sastati sa moskovskim CSKA u reprizi prošlogodišnjeg finala, dok će drugi par činiti Barselona i Real Madrid!
Mečevi Fajnal Fora igraće se u Londonu od 10. do 12. maja.
U prestonicu Engleske crveno-bele, za koje je zbog brojnih problema ove sezone malo ko verovao da će...
Pogledaj vesti o: Grčka
CSKA i Real bliži finalu u Londonu
Izvor: Sportal.rs, 27.Apr.2013
Poznati su svi učesnici fajnal-fora Evrolige koja je ove godine bila veoma izjednačena, kao nikada do sada. Kaha Laboral i Makabi se nisu plasirali dalje, neće igrati na Završnom turniru u Londonu, ali da su to učinili ne bi bilo nezasluženo.














