Izvor: Press, 24.Okt.2016, 10:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dženet Džekson u hidžabu prošetala Londonom
Pop pevačicu Dženet Džekson (50), koja će se uskoro po prvi put ostvariti u ulozi majke, paparaci su fotografisali na ulicama Londona u šetnji sa suprugom katarskim milijarderom Visamom Al Manuom.
foto: blic.rs
Dženet i njen izabranik venčali su se 2012. godine, a otkako je pre nekoliko meseci objavila vest da je trudna, Džeksonova >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << se retko pojaviljivala u javnosti.
I upravo zbog toga, najnovije fotografije pop pevačice izazvale su burnu reakciju u javnosti, jer su je paparaci fotografisali u hidžabu.
Nakon što je pop pevačica prošetala Londonom u hidžabu, koji tradicionalno nose muslimanke, mediji su počeli da špekulišu da je Džeksonova prešla u islam. Međutim, pevačica se još uvek nije oglasila povodom ove priče.





