Izvor: Sportske.net, 30.Apr.2015, 23:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Drogba i Lampard opet saigrači?
Bivši tandem londonskog Čelsija, opet bi mogao da zaigra u istom timu.
Napadač Čelsija Didije Drogba mogao bi na leto da pređe u MLS.
Sjajnom napadaču ističe ugovor na kraju sezone, a izjavio je da će nastaviti da igra i dalje, ako ne u Čelsiju onda u nekom drugom klubu.
Kako prenose mediji iz Engleske, Drogba bi mogao da ode preko "bare".
Pred Murinjom je dilema, da li klubu ostaviti Drogbu ili Loika Remija.
Drogba je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << već odbio jednu ponudu iz Amerike 2012. godine, koja je glasila 10 miliona dolara po sezoni.
Prema pisanjima ostrvskih medija, Drogba bi mogao da se pridruži bivšem saigraču Frenku Lampardu u Njujorku.
Da li će Drogba postati još jedan u nizu velikih fudbalera koji će kraj karijere provesti u Americi, ostaje da vidimo na leto.
Pogledaj vesti o: London







