Dogovor Čelsija i Vilkinsa

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Dec.2010, 16:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dogovor Čelsija i Vilkinsa

Bivši pomoćni trener Čelsija Rej Vilkins i uprava londonskog kluba postigli su dogovor oko spora povodom prekida saradnje, saopštilo je Udruženje trenera engleske lige (LMA).
Čelsi je 11. novembra saopštio da neće produžiti ugovor sa Vilkinsom i da pomoćni trener mora odmah da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << napusti klub.
Vilkins je zatražio pravni savet zbog, kako je rekao, nepravednog otpuštanja, ali je dogovor postignut tek sada.
- Mnogo volim klub, ljude u njemu, fudbalere i navijače Čelsija. Svima želim sve najbolje u budućnosti. Zahvalan sam klubu i LMA što su obezbedili da se ovaj problem reši brzo i skladno - rekao je Vilkins.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.