Crna Gora opet sa Šefikom!

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Jul.2012, 20:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crna Gora opet sa Šefikom!

Posle turnira u Dablinu selektor Crne Gore Ranko Perović je odredio sastav koji će putovati na Olimpijske igre u London.
Perović je napravio dve promene u odnosu na ekipu koja je zimus u Ajndhovenu osvojila evropsko srebro. Umesto Zdravka Radića drugi golman je bivši reprezentativac Srbije Denis Šefik, koji je za Crnu Goru debitovao na Evropskom prvenstvu 2010, a igrao i >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << lane na SP u Šangaju. Novo-staro ime je i Dragan Drašković, a nema Filipa Klikovca.
Na spisku su – golmani: Miloš Šćepanović (Jadran), Denis Šefik (Ćivitavekija), Draško Brguljan (Vašaš), Vjekoslav Pasković (Posilipo), Antonio Petrović (Savona), Dragan Drašković (Ćivitavekija), Aleksandar Radović (Partizan), Mlađan Janović (Savona), Nikola Janović (Jug), Vladimir Gojković (Jadran), Boris Zloković, Aleksandar Ivović (obojica Pro Reko), Predrag Jokić (Budva).
Pogledaj vesti o: London,   Olimpijske igre

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.