Čarls zajmi pare od policajaca

Izvor: Glas javnosti, 10.Dec.2009, 02:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čarls zajmi pare od policajaca

LONDON - Princ Čarls vratio je Skotland jardu dug od oko 3.000 funti koje je pozajmio od svojih telohranitelja za plaćanje putnih troškova, piše londonski Indipendent. List je došao do zvaničnog dokumenta prema kome je Čarls 4. decembra 2007. poslao ček na 2.744,34 funti koji je  policija unovčila dve nedelje kasnije. Novembra iste godine Čarls i Kamila posetili su >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Tursku i Ugandu, a avionske karte su kupili karticama bezbednjaka. Policija ističe se da je to normalna procedura i da se novac refundira.

- Članovi kraljevske porodice retko kod sebe imaju novac ili kreditne kartice, pa je za ljude iz obezbeđenja sasvim uobičajeno da umesto njih plaćaju - kazao je Ken Vorf, bivši pripadnik Skotland jarda.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.