ĆAVI IGRA 100. UTAKMICU ZA ŠPANIJU

Izvor: Kurir, 23.Mar.2011, 17:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ĆAVI IGRA 100. UTAKMICU ZA ŠPANIJU

LONDON - Fudbaler Barselone Ćavi Ernandes odigraće u petak 100. utakmicu za špansku reprezentaciju, i to u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine. Ćavi je jedan od najboljih fudbalera sveta koji igraju na sredini terena.

LONDON - Fudbaler Barselone Ćavi Ernandes odigraće u petak 100. utakmicu za špansku reprezentaciju, i to u kvalifikacijama >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << za Evropsko prvenstvo 2012. godine.

Ćavi je jedan od najboljih fudbalera sveta koji igraju na sredini terena.

Fudbaler Fernando Ljorente rekao je da je "Ćavi neverovatan igrač, među najboljima svih vremena u Španiji", i da je postigao sve što je mogao u fudbalu.

Španija će na Evropskom prvenstvu 2012. godine braniti titulu, a za sada je jedna od četiri reprezentacije koja ima sve pobede u kvalifikacijama.

Naredni meč u kvalifikacijama Španija će igrati u Granadi sa selekcijom Češke.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.